RezervaceRezervace ubytování
KalendářAkce 2024
PoukazDárkový poukaz
KošíkE-Shop s vínem

Archiv

Vážení obchodní přátelé a milovníci vína,

dostává se Vám do rukou ojedinělá nabídna archivních vín, kterou chceme ukázat um našich předchůdců, vinařů i vinohradníků Šlechtitelky.

Jejich schopnosti, znalosti, poctivá a těžká práce, jejichž odrazem jsou tato vína, nám daly jednoznačnou základnu a výchozí bod pro naše současné úsilí, protože i my chceme za několik let ochutnávat stejně vyjímečná vína.

Víno 1 Víno 2
  • Archiv je více jak 7 metrů pod zemí
  • Nejstarší uložené víno je z roku 1951
  • Kóje rozděleny dle ročníku
  • Certifikát původu
  • Originální láhev potažená původní černou
    ušlechtilou plísní

Nabídka archivních vín

Z celé archivní nabídky jsme pro vás vybrali při několika ochutnávkách vína, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou třemi nejlepšími.

Protože se jedná o vína, u kterých vám chceme poskytnout maximum údajů, rozhodli jsme se je doplnit popisem, aromatickým a mohutnostním profilem a také aktuální analytikou.


Jedno takové víno se všemi údaji najdete ZDE.

Fotogalerie

PROHLÍDKA

Recenze hostů

Poprvé jsme k vám s kamarádkama zavítaly před 2roky náhodně cestou na rozhlednu...a letos k vám zavítáme již potřetí :) Vaše víno a pražené mandličky jsou bezkonkurenční! Ktomu krásné prostředí...

Monika Kubicová

Prodej vína v místě i online v e-shopu

Naše vína můžete zakoupit přímo na recepci penzionu, rádi vám poradíme. Vína máme zastoupena v mnoha vinotékách po celé ČR. Nemáte-li v blízkosti kamennou prodejnu, nechejte si dobré víno přivést až k vám domů, využijte online platby na našem e-shopu.
www.slechtitelkashop.cz

Vstup do E-SHOPU
Vinařskýpension André veVelkých Pavlovicích hodnocení