Restaurace : +420 515 554 426

Recepce : +420 777 468 894

Obchod : +420 733 677 233

dárkový poukaz eshop rezervace

REZERVACE

Jméno
Termín od do
Telefon
Počet osob
Email
Počet pokojů
Vzkaz

Podmínky zpracování údajů vložených do tohoto formuláře

Tipy na výlety

getpic (1)Lednicko – valtický areál nabízí několik památek z doby Lichtenštejnů. Je zapsán na seznamu památek UNESCO od roku 1996. Rozprostírá se mezi Břeclaví, Lednicí a Valticemi. V Lednici se nachází zámek s anglickým parkem. Součástí parku je i skleník, ve kterém najdete tropické a subtropické rostliny.

Dalšími památkami, které se nachází v tomto areálu, jsou Obelisk, Janův hrad, Minaret alias Turecká věž či Lovecký zámeček. Břehy Lednických rybníků zdobí např. Rybniční zámeček, Hraniční zámeček nebo Apollonův chrám. Mezi Lednicí a Valticemi se nalézá kaple Svatého Huberta. Lednicko – valtický areál bývá také označován jako „Zahrada Evropy“.

getpic (2)

Mikulov je město obklopené vinicemi a nachází se v chráněné krajinné oblasti Pálava. Dominantou je barokní zámek s unikátním vinným sudem. Další zajímavostí zámku je zámecká knihovna. Svatý kopeček je jednou z výrazných přírodních dominant Mikulova. Vyskytují se zde vzácné druhy rostlin a živočichů.

Na vrcholu se tyčí poutní kaple sv. Šebestiána, ke které nás dovede křížová cesta. Další z krás Mikulova je jeskyně Na Turoldu. Patří k nejstarším přírodním rezervacím na území dnešní chráněné krajinné oblasti. Město je vyhledávané nejen pro své památky, ale také díky krásné přírodě.

getpic

Břeclav leží na okraji LVA a je důležitým hraničním přechodem a železniční křižovatkou.  Zajímavostí města je moderní katolický kostel na náměstí, jehož stavba byla ukončena v roce 1995, dále židovská novorománská synagoga, nyní využívaná jako galerie, dále koncertní sál. Město je významným dějištěm společenských událostí. Dalšími památkami Břeclavi jsou renesanční zámek, kaple sv. Cyrila a Metoděje u nádraží nebo farní kostel Navštívení Panny Marie v nedaleké městské části Poštorná.  Břeclav je místem, kde se často pořádají koncerty, výstavy, tradiční folklorní zábavy, ale také sportovní akce.

rezervace

Kontakty


Penzion Šlechtitelka

Vinařský penzion André
Pod Břehy 565
Velké Pavlovice
691 06

Restaurace +420 777 468 894

Restaurace Po-Ne 11:00 - 21:00
Recepce Po-Ne 8:00 - 19:00
Rezervace ubytování +420 515 554 420
Email: info[at]penzion-andre.cz